Levné pánské boty - Nike, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex eshop

Levné pánské boty - Nike, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex eshop

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Masaze-vyziva-doubrava.cz chráníme vaše soukromí. Při nakupování a použití masaze-vyziva-doubrava.cz dáváte svým dceřiným společnostem masaze-vyziva-doubrava.cz souhlas s osobními údaji k jiným účelům, jak je popsáno níže.

Soukromí

Nabízíme množství informací, které je třeba shromažďovat, abychom mohli reagovat na Vaši objednávku, a uchovávat informace na našich webových stránkách pro registrované uživatele. Můžeme zaslat své jméno, adresu a kontaktovat třetí stranu, aby byl produkt doručen (například naše kurýrní společnost nebo poskytovatel služeb). Můžeme také sdílet informace s našimi pobočkami. Dále smlouva o koncesi nepoužívá tyto informace k prodeji produktů přímo nebo nepřímo. Nebudeme však pronajmout ani prodávat bez vašeho svolení vaše jméno, adresu, e-mailovou adresu, informace o kreditní kartě nebo osobní údaje třetím stranám, pokud to není provedeno v souladu s právními předpisy nebo poskytnutými právními nebo soudními postupy, nejsou k dispozici žádné informace o zákazník požadoval. Celkově

Při poskytování osobních údajů, které slouží k shromažďování údajů, abychom splnili náš závazek poskytnout službu, kterou očekáváte, jednoduše nám poskytněte vysvětlení. Jedná se o stav dodávek, který má být oznámen na telefonu / e-mailu léčby, aby zahrnoval i přenos informací, jako jsou nové služby nebo marketingový plán. V případě problémů s doručením projektu tyto informace použijeme k tomu, abychom vás kontaktovali. Můžeme také spravovat data na webu, shromažďovat platby, takže můžete použít podíl na této stránce, na webu nebyly nalezeny podvody nebo zneužití, nebo na vašich webových stránkách o produktu v souvislosti jsou a pokud máme otázky. Platíte bezpečně prostřednictvím naší platební brány. Vaše osobní údaje budeme uchovávat tak dlouho, dokud to bude nutné pro naše podnikání nebo pokud budou splněny naše požadavky.

Můžeme použít naše marketingové partnery, inzerenty nebo jiné účely mimo rámce, a nikoli individuální statistiky, reklama nesdílí osobní nebo statistické údaje v souhrnné podobě. Jinými slovy, nejsme informace, které jste zakoupili konkrétní produkt, ale můžeme vám říci, kolik zákazníků nakupuje zboží a služby. Pokud si zakoupíte v našem obchodě e-mailem a prostřednictvím naší funkce nebo programu nebo se přihlásíte k odběru jednoho z našich informačních bulletinů, někdy dorazili speciální produkty, které chcete aktualizovat. Můžeme vás také kontaktovat, pokud se pokoušíte dostat do jedné z našich her či více.

Tipy vám mohou pomoci chránit vaše soukromí online

Dejte někoho, aby zapnul heslo online. Nechte své fakturační údaje, s výjimkou usnadnění nákupu. Zvolte délku šestiznakového hesla. Vytvořte heslo s kombinací čísel a písmen. Pokud se vám líbí online podvody a vaše heslo se nezdůrazňuje, okamžitě změňte své heslo. Můžete použít "Můj účet", do kterého můžete vkládat a upravovat informace o uživateli. Po dokončení masaze-vyziva-doubrava.cz nenechávejte místo. Jediný způsob, jak se dostat z místa, bylo zavřít okno.

zpět
Levné pánské boty