Levné pánské boty - Nike, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex eshop

Levné pánské boty - Nike, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex eshop

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

7denní návratová politika:

Při objednávání v poškozeném stavu, či nikoliv, dostanete léky použité v původním obalu s fakturou, dostanete stejné podmínky a vrácení peněz. Náš partnerský kurýr, adresu, kterou jste nám poskytli, sbíral a vrátil se k nám.náklady zpět Náš partnerský kurýr pověřený adresou poskytnutou zákazníkem pro sběr. Zákazníci platí za vrácení produktu, avšak bez nákladů na dopravu.

Jak začít splácet?

1, v kontaktu s produktem do 7 dnů od obdržení.

2, musí zákazníci před přijetím potvrzení vrátit produkt.

3, všechny produkty v původním stavu, nezměněny a nevracejí se.

Přesuňte papírovou fakturu / záruku do restitučního balíčku. Není-li v žádném z výše uvedených případů, návrat nebude zpracován

Vezměte prosím na vědomí, že každý požadavek do 7 dnů ode dne, kdy nepřijmeme objednávku.

Vaše refundace zpracujeme, jakmile obdržíme produkt. Tento výrobek by neměl být používán, pokud původní obal se značkami a originální fakturou nebo refundace není možné.

Jakmile byl proces vrácení peněz zahájen, částka bude vrácena přímo na váš účet, transakci nebo šekem (částka šeku na vrácení peněz, pouze použití zákazníků s debetními / kreditními kartami uvedlo stejný typ případů se smlouva nebyl použit).

Pokud zákazník zaplatí v případě internetu částku tresky, pak vnitřek dokladu o skladě na masaze-vyziva-doubrava.cz vrátil produkt (S) 7-15 pracovních dnů (tj. produkt zákazníci platí v hotovosti) nižší než částka šekem nebo online bankou Neft (National Electronic Funds Transfer) bude vrácena. Náhrada bude vybrána zákazníkem: 1, je-li zákazník zrušeným produktem šeků, vrácená částka bude vrácena za 7-15 dní a částka bude vrácena bankou NEFT online přímo do vašeho účtu

.

2, pokud zákazník není částka zrušených šeků, a pak se vrátit bude odeslána prostřednictvím kurýra v době podání žádosti / poskytnout adresu zákazníka. Může trvat až 30 pracovních dnů.výměna Litujeme výmene produktů, masaze-vyziva-doubrava.cz je nemožné. Zákazníci se však mohou rozhodnout přidat výrobek, jak bylo uvedeno zpět.

zpět
Levné pánské boty